AEC Design – organizator AEC Revit Academy

AEC Design to firma konsultingowo-inżynieryjna. Dzięki ponad 20 lat doświadczenia dostarczamy najwyższej jakości cyfrowe rozwiązania dla branży architektonicznej, budowlanej i mechanicznej. Nasze kompleksowe wdrożenia obejmują szereg usprawnień w kierunku cyfryzacji i automatyzacji procesów projektowania i budowy dzięki najnowszym technologiom. Nasi klienci zyskują przewagę konkurencyjną dzięki prowadzeniu budowy w chmurze, uproszczonym procesom biznesowym, lepszej komunikacji i współpracy nad coraz bardziej zaawansowanymi projektami. Naszym celem jest rozwój innowacyjnych technologii oraz cyfryzacja procesów budowlanych od koncepcji przez projekt, organizację budowy i zarządzaniem budynkiem.  

Dla kogo jest AEC Revit Academy?

AEC Revit Academy to całkowicie bezpłatne całodniowe warsztaty dla użytkowników programu Autodesk Revit. Na spotkanie zapraszamy osoby z podstawą znajomością Revita. Będzie to okazja do podniesienia swoich kompetencji projektowych poprzez znaczące przyspieszenie tworzenia projektów. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z Revitem zapraszamy na BIM Akademie AEC Design www.aecdesign.pl. Każda zarejestrowana osoba otrzyma maila potwierdzającego rejestrację. Jeśli go nie otrzymałeś wyślij do nas maila klaudia.borowiec@aecdesign.pl z prośbą o rejestrację. Nie ma możliwości udziału w kilku warsztatach, gdyż odbywają się one jednocześnie w różnych salach. Jeśli masz dodatkowe  pytania napisz do nas: klaudia.borowiec@aecdesign.pl  lub zadzwoń 512-771-291.

Jak się przygotować do AEC Revit Academy?

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://aecrevitacademy.pl/. Po warsztatach przewidujemy godzinę networkingową, w trakcie której będzie okazja lepiej poznać nas i pozostałych uczestników. Na warsztatach wymagane jest posiadanie własnego laptopa. AEC Design nie zapewnia sprzętu natomiast jest możliwość udziału jako wolny słuchacz. Wyślij do nas taką wiadomość na adres klaudia.borowiec@aecdesign.pl.  Oprogramowanie  Revit 2020  należy pobrać ze strony Autodesk https://www.autodesk.pl/products/revit/free-trial natomiast Skryp Dynamo przekażemy na początku czerwca wszystkim zarejestrowanym osobom. Nie można korzystać z Revita LT ani z Revita w wersji poniżej 2020. W przypadku problemów z instalacją, napisz do nas rejestracja@aecdesign.pl.

Polecamy wydarzenia AEC Design

``Ocena oczywiście „10”. Pełen profesjonalizm pod kątem organizacyjnym i merytorycznym. Z przyjemnością poświęciłbym więcej czasu na udział w tego typu wydarzeniach – spotkaniach związanych z BIM oraz Industry 4.0 w Państwa firmie.``

Tomasz Mustwiłło, Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.